LGU2W181MELA
LGU2W181MELA
Delenummer:
LGU2W181MELA
Produsent:
Nichicon
Beskrivelse:
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Dataark:
1.LGU2W181MELA.pdf2.LGU2W181MELA.pdf
Introduksjon
Kjøpe LGU2W181MELA med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier:450V
Toleranse:±20%
Surface Mount Land Size:-
Størrelse / Dimensjon:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:LGU
Ripple Current:1A @ 120Hz
polarisering:Polar
emballasje:Bulk
Pakke / tilfelle:Radial, Can - Snap-In
Andre navn:493-2859
Driftstemperatur:-25°C ~ 105°C
Monteringstype:Through Hole
Vannfølsomhetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Produsentens Standard Lead Time:25 Weeks
Produsentens varenummer:LGU2W181MELA
Levetid @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing:0.394" (10.00mm)
impedans:-
Høyde - sittende (maks):1.575" (40.00mm)
Utvidet beskrivelse:180µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Beskrivelse:CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
kapasitans:180µF