Kjøpe LGY2Z561MELZ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 180V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Serie: | LGY |
| Ripple Current: | 1.5A @ 120Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - Snap-In |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LGY2Z561MELZ |
| Levetid @ Temp.: | 7000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 1.654" (42.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 560µF 180V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP |
| kapasitans: | 560µF |