Kjøpe LLG2C122MELZ40 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 160V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Serie: | LLG |
| Ripple Current: | 3.05A |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 23 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LLG2C122MELZ40 |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 1.654" (42.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 1200µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1200UF 20% 160V SNAP |
| kapasitans: | 1200µF |