Kjøpe LM185H-2.5/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Utgang (Min / Fast): | 2.5V |
|---|---|
| Spenning - utgang (maks): | - |
| Spenning - Inngang: | - |
| Toleranse: | ±1.5% |
| Temperaturkoeffisient: | 150ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | TO (NDT) |
| Serie: | - |
| Referansetype: | Shunt |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | TO-46-2 Metal Can |
| Utgangstype: | Fixed |
| Andre navn: | *LM185H-2.5/NOPB 296-37631 LM185H-2.5/NOPB-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Støy - 10Hz til 10kHz: | 120µVrms |
| Støy - 0,1 Hz til 10 Hz: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LM185H-2.5/NOPB |
| Utvidet beskrivelse: | Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA TO (NDT) |
| Beskrivelse: | IC VREF SHUNT 2.5V TO46-2 |
| Strøm - Forsyning: | - |
| Strøm - Utgang: | 20mA |
| Nåværende - Katode: | 20µA |
| Email: | [email protected] |