Kjøpe LM2575HVS-3.3/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Utgang (Min / Fast): | 3.3V |
|---|---|
| Spenning - utgang (maks): | - |
| Spenning - Inngang (Min): | 4V |
| Spenning - Inngang (Maks): | 60V |
| topologi: | Buck |
| Synkron Likner: | No |
| Leverandør Enhetspakke: | DDPAK/TO-263-5 |
| Serie: | SIMPLE SWITCHER® |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Utgangstype: | Fixed |
| Utgangskonfigurasjon: | Positive |
| Andre navn: | LM2575HVS33NOPB |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LM2575HVS-3.3/NOPB |
| Funksjon: | Step-Down |
| Frekvens - Bytte: | 52kHz |
| Utvidet beskrivelse: | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Beskrivelse: | IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-5 |
| Strøm - Utgang: | 1A |