Kjøpe LM2639M/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 24-SOIC |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Andre navn: | *LM2639M *LM2639M/NOPB LM2639M LM2639M-ND |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LM2639M/NOPB |
| Utvidet beskrivelse: | Multiphase Controller PMIC 24-SOIC |
| Beskrivelse: | IC CTRLR MULTIPHASE PWM 24-SOIC |
| Strøm - Forsyning: | 4.3mA |
| applikasjoner: | Multiphase Controller |
| Email: | [email protected] |