Kjøpe LM2705MFX-ADJ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 2.2V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 7V |
| Spenning - Output: | 20V |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologi: | Step-Up (Boost) |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-23-5 |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SC-74A, SOT-753 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LM2705MFX-ADJ |
| Intern bryter (s): | Yes |
| Frekvens: | - |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) 150mA SOT-23-5 |
| dimming: | - |
| Beskrivelse: | IC LED DRVR RGLTR 150MA SOT23-5 |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 150mA |
| applikasjoner: | Backlight |
| Email: | [email protected] |