Kjøpe LM2852YMXA-1.5 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Utgang (Min / Fast): | 1.5V |
|---|---|
| Spenning - utgang (maks): | - |
| Spenning - Inngang (Min): | 2.85V |
| Spenning - Inngang (Maks): | 5.5V |
| topologi: | Buck |
| Synkron Likner: | Yes |
| Leverandør Enhetspakke: | 14-HTSSOP |
| Serie: | SIMPLE SWITCHER® |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Utgangstype: | Fixed |
| Utgangskonfigurasjon: | Positive |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LM2852YMXA-1.5 |
| Funksjon: | Step-Down |
| Frekvens - Bytte: | 500kHz |
| Utvidet beskrivelse: | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 2A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Beskrivelse: | IC REG BUCK 1.5V 2A SYNC 14TSSOP |
| Strøm - Utgang: | 2A |