Kjøpe LM2937IMP-12 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 12V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | Up to 26V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 1V @ 500mA |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-223-4 |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-261-4, TO-261AA |
| Andre navn: | LM2937IMP-12TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LM2937IMP-12 |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 12V 400mA SOT-223-4 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 12V 0.4A SOT223 |
| Strøm - Utgang: | 400mA |