Kjøpe LM3208TL/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 0.8 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-TuSMD |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-WFBGA |
| Andre navn: | LM3208TL/NOPBTR LM3208TLNOPB LM3208TLTR LM3208TLTR-ND |
| Driftstemperatur: | -30°C ~ 85°C |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LM3208TL/NOPB |
| Utvidet beskrivelse: | - Converter, RF Power Amplifier Voltage Regulator IC 1 Output 8-TuSMD |
| Beskrivelse: | IC CONV DC/DC 650MA RF PA 8-USMD |
| applikasjoner: | Converter, RF Power Amplifier |
| Email: | [email protected] |