Kjøpe LM3407MY/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 4.5V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 30V |
| Spenning - Output: | - |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologi: | Step-Down (Buck) |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-MSOP-EP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Andre navn: | LM3407MY LM3407MY-ND LM3407MY/NOPBTR LM3407MYNOPB LM3407MYTR LM3407MYTR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LM3407MY/NOPB |
| Intern bryter (s): | Yes |
| Frekvens: | 300kHz ~ 1MHz |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck) PWM Dimming 350mA 8-MSOP-EP |
| dimming: | PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 8MSOP |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 350mA |
| applikasjoner: | Lighting |
| Email: | [email protected] |