Kjøpe LM3435SQ/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 2.7V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 5.5V |
| Spenning - Output: | - |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologi: | Flyback |
| Leverandør Enhetspakke: | 40-WQFN (5x5) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Andre navn: | 296-36603-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Antall utganger: | 3 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LM3435SQ/NOPB |
| Intern bryter (s): | Yes |
| Frekvens: | 1MHz |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 3 Output DC DC Regulator Flyback I²C Dimming 2A (Switch) 40-WQFN (5x5) |
| dimming: | I²C |
| Beskrivelse: | IC LED DRVR RGLTR DIM 2A 40WQFN |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 2A (Switch) |
| applikasjoner: | - |
| Email: | [email protected] |