Kjøpe LM3463SQ/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 12V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 95V |
| Spenning - Output: | - |
| Type: | Linear |
| topologi: | Shift Register |
| Leverandør Enhetspakke: | 48-WQFN (7x7) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Andre navn: | LM3463SQ/NOPB-ND LM3463SQNOPB |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antall utganger: | 6 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LM3463SQ/NOPB |
| Intern bryter (s): | No |
| Frekvens: | 1MHz |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 6 Output Linear Analog, PWM Dimming 48-WQFN (7x7) |
| dimming: | Analog, PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER LINEAR DIM 48WQFN |
| Strøm - Utgang / Kanal: | - |
| applikasjoner: | Lighting |
| Email: | [email protected] |