Kjøpe LM3478MA/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Vcc / Vdd): | 2.97 V ~ 40 V |
|---|---|
| topologi: | Boost, Flyback, SEPIC |
| Synkron Likner: | No |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| Serielle grensesnitt: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Utgangstype: | Transistor Driver |
| Utgangsfaser: | 1 |
| Utgangskonfigurasjon: | Positive |
| Andre navn: | LM3478MA LM3478MA-ND LM3478MANOPB |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antall utganger: | 1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LM3478MA/NOPB |
| Funksjon: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frekvens - Bytte: | 100kHz ~ 1MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Boost, Flyback, SEPIC Regulator Positive Output Step-Up, Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 8-SOIC |
| Driftssyklus (maks): | 100% |
| Beskrivelse: | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC |
| Kontrollfunksjoner: | Enable, Frequency Control |
| Klokke synkronisering: | No |
| Email: | [email protected] |