Kjøpe LM34917TL/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Utgang (Min / Fast): | - |
|---|---|
| Spenning - utgang (maks): | - |
| Spenning - Inngang (Min): | 8V |
| Spenning - Inngang (Maks): | 33V |
| topologi: | Buck |
| Synkron Likner: | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 12-DSBGA |
| Serie: | - |
| emballasje: | Cut Tape (CT) |
| Pakke / tilfelle: | 12-WFBGA, DSBGA |
| Utgangstype: | - |
| Utgangskonfigurasjon: | - |
| Andre navn: | *LM34917TL/NOPB LM34917TL/NOPBCT LM34917TLCT LM34917TLCT-ND LM34917TLNOPB |
| Driftstemperatur: | - |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LM34917TL/NOPB |
| Funksjon: | Step-Down |
| Frekvens - Bytte: | - |
| Utvidet beskrivelse: | Buck Switching Regulator IC 1 Output 1.25A 12-WFBGA, DSBGA |
| Beskrivelse: | IC REG BUCK 1.25A 12USMD |
| Strøm - Utgang: | 1.25A |
| Email: | [email protected] |