Kjøpe LM3503SQ-16 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 2.5V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 5.5V |
| Spenning - Output: | 16V |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologi: | Step-Up (Boost) |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-WQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Andre navn: | LM3503SQ-16TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall utganger: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LM3503SQ-16 |
| Intern bryter (s): | Yes |
| Frekvens: | 1MHz |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 400mA (Switch) 16-WQFN (4x4) |
| dimming: | Analog, PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 16WQFN |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 400mA (Switch) |