Kjøpe LM3549SQX/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 2.7V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 5.5V |
| Spenning - Output: | 4.6V |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologi: | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Leverandør Enhetspakke: | 24-WQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Antall utganger: | 3 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LM3549SQX/NOPB |
| Intern bryter (s): | Yes |
| Frekvens: | 2.4MHz |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 3 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) I²C Dimming 705mA 24-WQFN (4x4) |
| dimming: | I²C |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 24WQFN |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 705mA |
| applikasjoner: | - |
| Email: | [email protected] |