Kjøpe LM3550SP/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 2.7V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 5.5V |
| Spenning - Output: | 5.3V |
| Type: | DC DC Controller |
| topologi: | Switched Capacitor (Charge Pump) |
| Leverandør Enhetspakke: | 20-UQFN (3x2.5) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | 20-UFQFN Exposed Pad |
| Andre navn: | 296-40196-6 |
| Driftstemperatur: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LM3550SP/NOPB |
| Intern bryter (s): | No |
| Frekvens: | 1MHz |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 1 Output DC DC Controller Switched Capacitor (Charge Pump) I²C Dimming 5A (Flash) 20-UQFN (3x2.5) |
| dimming: | I²C |
| Beskrivelse: | IC LED DVR CTRLR DIM 5A 20UQFN |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 5A (Flash) |
| applikasjoner: | Camera Flash |
| Email: | [email protected] |