Kjøpe LM4681SQX/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 9 V ~ 15.5 V |
|---|---|
| Type: | Class D |
| Leverandør Enhetspakke: | 48-WQFN (7x7) |
| Serie: | Boomer® |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Utgangstype: | 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones |
| Andre navn: | LM4681SQX LM4681SQX-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Maks. Utgangseffekt x Kanaler @ Last: | 10W x 2 @ 8 Ohm; 94mW x 2 @ 32 Ohm |
| Produsentens varenummer: | LM4681SQX/NOPB |
| Egenskaper: | Depop, I²C, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown, SPI, Volume Control |
| Utvidet beskrivelse: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones Class D 48-WQFN (7x7) |
| Beskrivelse: | IC AMP AUDIO PWR 10W STER 48WQFN |
| Email: | [email protected] |