Kjøpe LM4844TLX/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Leverandør Enhetspakke: | 30-DSBGA |
| Serie: | Boomer® |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 30-WFBGA, DSBGA |
| Utgangstype: | 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones |
| Andre navn: | LM4844TLX LM4844TLX-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maks. Utgangseffekt x Kanaler @ Last: | 1.2W x 2 @ 8 Ohm; 80mW x 2 @ 32 Ohm |
| Produsentens varenummer: | LM4844TLX/NOPB |
| Egenskaper: | 3D, Depop, I²C, Mute, Shutdown, Volume Control |
| Utvidet beskrivelse: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones Class AB 30-DSBGA |
| Beskrivelse: | IC AUDIO SUBSYSTEM W/3D 30DSBGA |
| Email: | [email protected] |