Kjøpe LM4863MTEX/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Leverandør Enhetspakke: | 20-HTSSOP |
| Serie: | Boomer® |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Utgangstype: | 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones |
| Andre navn: | *LM4863MTEX *LM4863MTEX/NOPB LM4863MTEX LM4863MTEX-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maks. Utgangseffekt x Kanaler @ Last: | 3.2W x 2 @ 3 Ohm; 440mW x 2 @ 8 Ohm |
| Produsentens varenummer: | LM4863MTEX/NOPB |
| Egenskaper: | Depop, Shutdown, Thermal Protection |
| Utvidet beskrivelse: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones Class AB 20-HTSSOP |
| Beskrivelse: | IC AMP AUDIO PWR 3.2W AB 20TSSOP |
| Email: | [email protected] |