Kjøpe LM4935RLX/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class D |
| Leverandør Enhetspakke: | 49-DSBGA |
| Serie: | Boomer® |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 49-WFBGA, DSBGA |
| Utgangstype: | 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones |
| Andre navn: | LM4935RLX LM4935RLX-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maks. Utgangseffekt x Kanaler @ Last: | 1.3W x 1 @ 8 Ohm; 52mW x 2 @ 16 Ohm |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LM4935RLX/NOPB |
| Egenskaper: | ADC, DAC, Depop, I²C, I²S, Microphone, Mute, PCM, Shutdown, SPI, Standby, Volume Control |
| Utvidet beskrivelse: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones Class D 49-DSBGA |
| Beskrivelse: | IC AUDIO SUBSYSTEM 1.3W 49DSBGA |
| Email: | [email protected] |