Kjøpe LM5056APMH/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 10 V ~ 80 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 28-HTSSOP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LM5056APMH/NOPB |
| Utvidet beskrivelse: | Base Station-Networking Line Cards, Servers PMIC 28-HTSSOP |
| Beskrivelse: | IC SUPERVISORY |
| Strøm - Forsyning: | 900mA |
| applikasjoner: | Base Station-Networking Line Cards, Servers |
| Email: | [email protected] |