Kjøpe LM53601LQDSXTQ1 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Utgang (Min / Fast): | 5V |
|---|---|
| Spenning - utgang (maks): | - |
| Spenning - Inngang (Min): | 3.8V |
| Spenning - Inngang (Maks): | 36V |
| topologi: | Buck |
| Synkron Likner: | Yes |
| Leverandør Enhetspakke: | 10-WSON (3x3) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Utgangstype: | Fixed |
| Utgangskonfigurasjon: | Positive |
| Andre navn: | 296-43384-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LM53601LQDSXTQ1 |
| Funksjon: | Step-Down |
| Frekvens - Bytte: | 2.1MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 5V 1 Output 1A 10-WFDFN Exposed Pad |
| Beskrivelse: | IC REG BUCK 5V 1A SYNC 10WSON |
| Strøm - Utgang: | 1A |