Kjøpe LM6154BCMX/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 24 V, ±1.35 V ~ 12 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 300µV |
| Leverandør Enhetspakke: | 14-SOIC |
| Slew Rate: | 30 V/µs |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Utgangstype: | Rail-to-Rail |
| Andre navn: | *LM6154BCMX/NOPB |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall kretser: | 4 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LM6154BCMX/NOPB |
| Få båndbreddeprodukt: | 80MHz |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-SOIC |
| Beskrivelse: | IC OPAMP GP 80MHZ RRO 14SOIC |
| Strøm - Forsyning: | 1.6mA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 16.9mA |