Kjøpe LM8323JGR8AXMX/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 1.62 V ~ 1.98 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 36-CSBGA (3.5x3.5) |
| Standarder: | - |
| Serie: | - |
| protokoll: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 36-VFBGA |
| Andre navn: | 296-42712-2 LM8323JGR8AXMX/NOPB-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LM8323JGR8AXMX/NOPB |
| Interface: | I²C |
| Funksjon: | Controller |
| Utvidet beskrivelse: | Controller I²C Interface 36-CSBGA (3.5x3.5) |
| Beskrivelse: | IC CONTROLLER I2C 36CSBGA |
| Strøm - Forsyning: | 1.9mA |
| Email: | [email protected] |