Kjøpe LM96000CIMTX med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| topologi: | ADC (Sigma Delta), Comparator, Fan Control, Multiplexer, Register Bank |
| Leverandør Enhetspakke: | 24-TSSOP |
| Serie: | - |
| Sensortype: | Internal and External |
| Sensing Temperatur: | 0°C ~ 125°C |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Utgangstype: | 2-Wire SMBus |
| Utgangsvifte: | Yes |
| Output Alarm: | No |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LM96000CIMTX |
| Funksjon: | Hardware Monitor |
| Utvidet beskrivelse: | Hardware Monitor 0°C ~ 125°C Internal and External Sensor 2-Wire SMBus Output 24-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC HDWR MON W/FAN CTRL 24-TSSOP |
| nøyaktighet: | ±3°C Local(Max), ±4°C Remote(Max) |
| Email: | [email protected] |