Kjøpe LME49880MRX/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | ±5 V ~ 17 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 5mV |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-SO PowerPad |
| Slew Rate: | 17 V/µs |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Utgangstype: | - |
| Andre navn: | 296-38152-2 LME49880MRX/NOPB-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | LME49880MRX/NOPB |
| Få båndbreddeprodukt: | 25MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Audio Amplifier 2 Circuit 8-SO PowerPad |
| Beskrivelse: | IC OPAMP AUDIO 25MHZ 8SOPWRPAD |
| Strøm - Forsyning: | 18mA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 26mA |
| Nåværende - Input Bias: | 5pA |
| Forsterkertype: | Audio |
| -3db Båndbredde: | - |
| Email: | [email protected] |