Kjøpe LMH6734MQX/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 3 V ~ 12 V, ±1.5 V ~ 6 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 16-QSOP |
| Slew Rate: | 3750 V/µs |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 16-LSSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Utgangstype: | - |
| Andre navn: | LMH6734MQX LMH6734MQX-ND |
| Antall kretser: | 3 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LMH6734MQX/NOPB |
| Beskrivelse: | IC BUFFER TRPL SELECT 16-SSOP |
| Strøm - Forsyning: | 19.5mA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 80mA |
| applikasjoner: | Current Feedback |
| -3db Båndbredde: | 925MHz |
| Email: | [email protected] |