Kjøpe LMK01010ISQX/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution), Divider |
| Leverandør Enhetspakke: | 48-WQFN (7x7) |
| Serie: | - |
| Forhold - Input: Output: | 1:8 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Produksjon: | LVDS |
| Andre navn: | LMK01010ISQX LMK01010ISQX-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LMK01010ISQX/NOPB |
| Input: | Clock |
| Frekvens - Maks: | 1.6GHz |
| Utvidet beskrivelse: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider IC 1.6GHz 48-WFQFN Exposed Pad |
| Differensial - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beskrivelse: | IC CLK BUFFER 1:8 1.6GHZ 48WQFN |
| Email: | [email protected] |