Kjøpe LMK04002BISQE/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Type: | Clock Conditioner |
| Leverandør Enhetspakke: | 48-WQFN (7x7) |
| Serie: | - |
| Forhold - Input: Output: | 2:7 |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| Produksjon: | LVCMOS, 2VPECL, LVPECL |
| Andre navn: | 296-45163-6 LMK04002BISQE/NOPBDKR LMK04002BISQE/NOPBDKR-ND LMK04002BISQEDKR LMK04002BISQEDKR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LMK04002BISQE/NOPB |
| Input: | LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Frekvens - Maks: | 1.75GHz |
| Divider / Multiplier: | Yes/Yes |
| Differensial - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beskrivelse: | IC CLOCK COND 1.6GHZ W/PLL 48QFN |
| Email: | [email protected] |