Kjøpe LMR14030QDPRTQ1 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Utgang (Min / Fast): | 0.8V |
|---|---|
| Spenning - utgang (maks): | 28V |
| Spenning - Inngang (Min): | 4V |
| Spenning - Inngang (Maks): | 40V |
| topologi: | Buck |
| Synkron Likner: | No |
| Leverandør Enhetspakke: | 10-WSON (4x4) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100, SIMPLE SWITCHER® |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 10-WDFN Exposed Pad |
| Utgangstype: | Adjustable |
| Utgangskonfigurasjon: | Positive |
| Andre navn: | 296-44758-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LMR14030QDPRTQ1 |
| Funksjon: | Step-Down |
| Frekvens - Bytte: | 200kHz ~ 2.5MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 3.5A 10-WDFN Exposed Pad |
| Beskrivelse: | IC REG BUCK ADJ 3.5A 10WSON |
| Strøm - Utgang: | 3.5A |
| Email: | [email protected] |