Kjøpe LNR2D222MSE med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 200V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Serie: | LNR |
| Ripple Current: | 3.5A @ 120Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Andre navn: | 493-7759 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 21 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LNR2D222MSE |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.500" (12.70mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 4.055" (103.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 2200µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 2200UF 20% 200V SCREW |
| kapasitans: | 2200µF |