Kjøpe LNRK080.V med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 125V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 250V |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.252" Dia x 5.874" L (31.80mm x 149.20mm) |
| Serie: | POWR-GARD®, POWR-PRO® LLNRK |
| Responstid: | Slow |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Cylindrical, Blade Terminals |
| Andre navn: | LLNRK080 LLNRK80 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LNRK080.V |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Egenskaper: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CARTRIDGE 80A 250VAC/125VDC |
| Nåværende vurdering: | 80A |
| Klasse: | RK1 |
| Brytekapasitet @ Nominell spenning: | 200kA AC, 20kA DC |
| godkjenninger: | CE, CSA, QPL, UL |
| applikasjoner: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |