Kjøpe LNT2E333MSE med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 250V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 3.937" Dia (100.00mm) |
| Serie: | LNT |
| Ripple Current: | 17A @ 120Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Andre navn: | 493-9023 LNT2E333MSE-ND |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 21 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LNT2E333MSE |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 1.634" (41.50mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 10.000" (254.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 33000µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 33000UF 20% 250V SCREW |
| kapasitans: | 33000µF |