Kjøpe LP2967IBP-2533/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 2.5V, 3.3V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 2.1 V ~ 16 V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 0.24V @ 150mA |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-uSMD |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-XFBGA |
| Andre navn: | LP2967IBP-2533 LP2967IBP-2533/NOPBTR LP2967IBP-2533TR LP2967IBP-2533TR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LP2967IBP-2533/NOPB |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V, 3.3V 150mA 8-uSMD |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 2.5V/3.3V 0.15A 8USMD |
| Strøm - Utgang: | 150mA |
| Nåværende - Grense (Min): | 200mA |
| Email: | [email protected] |