Kjøpe LP2992AILDX-2.5 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 2.5V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | Up to 16V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 0.45V @ 250mA |
| Leverandør Enhetspakke: | 6-WSON (2.92x3.29) |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 6-WDFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LP2992AILDX-2.5 |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 250mA 6-WSON (2.92x3.29) |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 2.5V 0.25A 6WSON |
| Strøm - Utgang: | 250mA |