Kjøpe LP3874ET-3.3/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 3.3V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | Up to 7V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 0.24V @ 800mA |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-220-5 |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-220-5 Formed Leads |
| Andre navn: | *LP3874ET-3.3 *LP3874ET-3.3/NOPB LP3874ET-3.3 LP3874ET-3.3-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LP3874ET-3.3/NOPB |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 800mA TO-220-5 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 3.3V 0.8A TO220-5 |
| Strøm - Utgang: | 800mA |