Kjøpe LP3878MR-ADJ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 1 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 2.5 V ~ 16 V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 0.475V @ 800mA |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-SO PowerPad |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Adjustable |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andre navn: | LP3878MRADJ |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | LP3878MR-ADJ |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 1 V ~ 5.5 V 800mA 8-SO PowerPad |
| Beskrivelse: | IC REG LDO ADJ 0.8A 8SOPWRPAD |
| Strøm - Utgang: | 800mA |
| Nåværende - Grense (Min): | - |
| Email: | [email protected] |