Kjøpe LP3881ES-1.5/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 1.5V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | Up to 5.5V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 0.075V @ 800mA |
| Leverandør Enhetspakke: | DDPAK/TO-263-5 |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Andre navn: | *LP3881ES-1.5/NOPB 296-41572-5 LP3881ES-1.5/NOPB-ND LP3881ES15NOPB |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LP3881ES-1.5/NOPB |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 800mA DDPAK/TO-263-5 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 1.5V 0.8A DDPAK |
| Strøm - Utgang: | 800mA |