Kjøpe LP3947ISD-51 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - tilførsel (maks): | 6V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 14-WSON (4x4) |
| Serie: | - |
| Programmerbare funksjoner: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 14-WFDFN Exposed Pad |
| Andre navn: | LP3947ISD-51TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall celler: | 1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LP3947ISD-51 |
| Interface: | I²C, USB |
| Feilbeskyttelse: | Over Voltage |
| Utvidet beskrivelse: | Charger IC Lithium-Ion 14-WSON (4x4) |
| Beskrivelse: | IC BATT CHARGE MGR LI-ION 14WSON |
| Nåværende - Lading: | Constant - Programmable |
| Ladestrøm - Maks: | 750mA |
| Batterispenning: | 4.2V |
| Batteri Kjemi: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |