Kjøpe LP5900SD-1.5/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 1.5V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 6-WSON (2.2x2.5) |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Cut Tape (CT) |
| Pakke / tilfelle: | 6-WDFN Exposed Pad |
| Andre navn: | *LP5900SD-1.5/NOPB LP5900SD-1.5/NOPBCT LP5900SD15NOPB |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LP5900SD-1.5/NOPB |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 150mA 6-WSON (2.2x2.5) |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 1.5V 0.15A 6WSON |
| Strøm - Utgang: | 150mA |