Kjøpe LP5907MFX-1.8/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 1.8V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 2.2 V ~ 5.5 V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | - |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-23 |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SC-74A, SOT-753 |
| Andre navn: | 296-41463-2 LP5907MFX-1.8/NOPB-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Produsentens Standard Lead Time: | 14 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LP5907MFX-1.8/NOPB |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 250mA SOT-23 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 1.8V 0.25A SOT23-5 |
| Strøm - Utgang: | 250mA |