Kjøpe LP5990TMX-3.3/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 3.3V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | Up to 5.5V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 0.16V @ 200mA |
| Leverandør Enhetspakke: | 4-DSBGA |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 4-WFBGA, DSBGA |
| Andre navn: | LP5990TMX-3.3 LP5990TMX-3.3-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LP5990TMX-3.3/NOPB |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 200mA 4-DSBGA |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 3.3V 0.2A 4DSBGA |
| Strøm - Utgang: | 200mA |