Kjøpe LPA1020-250KL med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±10% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" Dia x 0.787" L (10.00mm x 20.00mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | LPA |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LPA1020-250KL |
| induktans: | 25µH |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Frekvens - Test: | 1kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 25µH Unshielded Wirewound Inductor 2.5A 85 mOhm Max Axial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 25UH 2.5A 85 MOHM TH |
| DC-motstand (DCR): | 85 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 2.5A |