Kjøpe LR250303SR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning: | 250V |
|---|---|
| Oppsigelsesstil: | Screw Terminal |
| Serie: | - |
| Andre navn: | LR25030-3SR |
| orientering: | - |
| Antall kretser: | 3 |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LR250303SR |
| Fuseholder Type: | Holder |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Sikringsstørrelse: | 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm) |
| For bruk med / relaterte produkter: | Class R |
| Utvidet beskrivelse: | Fuse Holder 30A 250V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Beskrivelse: | FUSE HLDR CART 250V 30A CHASSIS |
| Nåværende vurdering: | 30A |