Kjøpe LRMAM2512-R0005FT4 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±275ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | 2512 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) |
| Serie: | LRMA |
| Motstand (ohm): | 0.0005 |
| Strøm (Watts): | 2W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 2512 (6432 Metric) |
| Andre navn: | 985-1550-2 LRMAM2512R0005FT4 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 170°C |
| Antall oppsigelser: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LRMAM2512-R0005FT4 |
| Høyde - sittende (maks): | 0.035" (0.90mm) |
| Egenskaper: | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.0005 Ohm ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element |
| Beskrivelse: | RES SMD 0.0005 OHM 1% 2W 2512 |
| sammensetning: | Metal Element |
| Email: | [email protected] |