Kjøpe LSRK.400TXID med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 300V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 600V |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) |
| Serie: | POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK_ID |
| Responstid: | Slow |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Cartridge, Non-Standard |
| Andre navn: | LLSRK.400ID |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Produsentens Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LSRK.400TXID |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Egenskaper: | Indicating |
| Beskrivelse: | FUSE CRTRDGE 400MA 600VAC/300VDC |
| Nåværende vurdering: | 400mA |