Kjøpe LT1020ISW#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | Adjustable |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 4.5 V ~ 36 V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 0.4V @ 125mA |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-SOIC |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Adjustable |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 100°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT1020ISW#PBF |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output Adjustable 125mA 16-SOIC |
| Beskrivelse: | IC REG LDO ADJ 125MA 16SOIC |
| Strøm - Utgang: | 125mA |
| Nåværende - Grense (Min): | - |
| Email: | [email protected] |