Kjøpe LT1101ACN8#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.2 V ~ 36 V, ±1.1 V ~ 18 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 50µV |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-PDIP |
| Slew Rate: | 0.1 V/µs |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Utgangstype: | - |
| Andre navn: | LT1101ACN8PBF |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT1101ACN8#PBF |
| Få båndbreddeprodukt: | 37kHz |
| Utvidet beskrivelse: | Instrumentation Amplifier 1 Circuit 8-PDIP |
| Beskrivelse: | IC OPAMP INSTR 37KHZ 8DIP |
| Strøm - Forsyning: | 92µA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | - |
| Nåværende - Input Bias: | 6nA |
| Forsterkertype: | Instrumentation |
| -3db Båndbredde: | - |
| Email: | [email protected] |